.

תמיד רצית לתרגל ערבית באופן פרטני
אבל לא ידעת איך?

 אסף שורק, אחד התלמידים המקסימים ביקום, כתב פוסט בבלוג שלנו שמסביר מה קורה בתרגול הפרטני בבלנדר ומה היתרונות האדירים שלו!

יצא לי לתרגל עם יארא הנפלאה והמצוינת 5 מפגשים עד כה והחוויה הייתה 10 מתוך 10.

התרגול הוא למעשה מפגש בזום אתה והמתרגלת. ככה שכל תשומת הלב מופנית אליך, שלי זה התאים מאוד. יארא שאלה אותי על מה ארצה שנשים דגש בשיעורים ולפי זה התאימה לי מפגשים שהיו לי מאוד מדויקים למה שציפיתי.


במהלך התרגול דיברנו רק בערבית. בכל פעם שלא הבנתי מילה, יארא בסבלנות מרהיבה ניסתה להסביר לי בערבית את המשמעות (ותמיד הצליחה!) גם שלקח הרבה זמן.

היתרון של התרגול לדעתי הוא היחס האישי והאופן שבו אתה יכול לעצב את השיעור לפי מה שתרצה לשים עליו דגש ולהתחזק בו. אם זה דיבור או פעלים או אוצר מילים. אלה שלושת הדברים שלי באופן אישי היה חשוב לחזק, ועל זה יארא שמה דגש בתרגול.

יארא יצרה מצגות יצירתיות ומושקעות שבמהלך השיעור פתרתי יחד איתה בנושאים שביקשתי. בנוסף לתיאום ציפיות יארא הביאה הרבה תוכן שנוכל לקרוא יחד- סרטונים ושירים בערבית ובכולם שמנו דגש על פעלים ואוצר מילים.

הרגשתי שיארא מחויבת ועם תשוקה מאוד גדולה ללמד. כמעט בכל מפגש היא נשארה איתי עוד אקסטרה כדי שנסיים את התרגול כמו שצריך. הרגשתי שיארא תמיד זמינה ושמחה לענות לי במהלך השבוע על כל מיני שאלות שיש לי בקשר לשיעורי בית ובכלל.

התרגול הפרטני נתן לי הרבה בטחון לקפוץ למים ולהעז לדבר ולטעות והרגשתי איך אני משתפר בלדבר ערבית ממפגש למפגש.
כרגע אני ממשיך עם התרגול הפרטני וממליץ לכולם לנסות ולראות בעצמם!

רוצה להתעדכן ולשמוע על פעילויות וקורסים חדשים? 

ההרשמה לניוזלטר שלנו ממש כאן!

*אנחנו לא אוהבים דואר זבל בדיוק כמוכם. בלחיצה אתם מאשרים קבלת עדכונים מבלנדר, אך תוכלו להסיר את עצמכם בכל עת!

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.